Беру картоплю і готую цю смакоту за дуже простим рецептом, пиріжки більше не готую! Мене навчив турецький кухар! Усі в захваті!
Інгредієнти:
- Картопля — 3 шт.
- Молоко — 180 мл
- Сіль — 0,5 ч. л.
- Цукор — 0,5 ч. л.
- Дріжджі сухі — 1 ч. л.
- Борошно — 300 г
- Олія — за потреби і для обсмажування
Приготування:
Картоплю очищаю і нарізаю шматочками, відварюю у підсоленій воді до готовності, перетворюю на пюре. Додаю молоко, перемішую. Додаю сіль, цукор, дріжджі, перемішую. Просіюю через сито борошно, замішую тісто руками. Трішки підмішую олію руками. Накриваю харчовою плівкою та залишаю на 30 хвилин.

Ділю тісто на 4 шматочки, розтягую руками коржики. На сковорідці розігріваю олію та обсмажую з обох боків до золотистості.

Смачного!
