Беру борошно та змішую з кип’ятком, а як смачно виходить! Я ніколи не втомлююся їх готувати! Такого приготування ви ще не бачили!
Інгредієнти:
Тісто:
- Борошно — 300 г
- Цукор — 1 ст. л.
- Сіль — 1 ч. л.
- Вода — 550 мл
- Розпушувач — 1 ч. л.
- Олія — 30 мл
Начинка:
- Цибуля — 2 шт.
- Фарш — 300 г
- Олія — 50 мл
- Сіль та спеції — за смаком
- Жовток — для змащування пиріжків
Приготування:
Тісто:
Змішую борошно, цукор та сіль. У сковорідці доводжу до кипіння і бульбашок воду, всипаю суху масу, постійно помішуючи, доводжу до грудочки. Перекладаю у миску, охолоджую, додаю ще трішки борошна та розпушувач, замішую руками. Тепер додаю олію, замішую руками. Накриваю мискою на 30 хвилин.
Начинка:
На сковорідці розігріваю олію та обсмажую до прозорості дрібно порізану цибулю. Додаю фарш, обсмажую все декілька хвилин, помішуючи. Всипаю спеції, перемішую. Охолоджую начинку.
Тісто розкачую у пласт, нарізаю квадратики та викладаю начинку. Формую пиріжки, щільно защіпаючи тісто, у вигляді трубочок.

Викладаю на форму для випікання застелену пергаментом. Змащую збитим жовтком. Випікаю 35 хвилин при 180°C.

Смачного!

Навіть у вісімдесятих готували на ОКРОПІ! Припиніть калічити українську! Користуйтеся словниками або взагалі не пишіть!
Було б чудово як би ця господинька, яка 50 років щось готувала,а усе у школі,перестала писати ці недолугі рецепти.