Кипʼяток + борошно — так готували ще в 80-х. Рецепт, яким користувалась бабуся

Беру борошно та змішую з кип’ятком, а як смачно виходить! Я ніколи не втомлююся їх готувати! Такого приготування ви ще не бачили!

Інгредієнти:

Тісто:

  • Борошно — 300 г
  • Цукор — 1 ст. л.
  • Сіль — 1 ч. л.
  • Вода — 550 мл
  • Розпушувач — 1 ч. л.
  • Олія — 30 мл

Начинка:

  • Цибуля — 2 шт.
  • Фарш — 300 г
  • Олія — 50 мл
  • Сіль та спеції — за смаком
  • Жовток — для змащування пиріжків

Приготування:

Тісто:

Змішую борошно, цукор та сіль. У сковорідці доводжу до кипіння і бульбашок воду, всипаю суху масу, постійно помішуючи, доводжу до грудочки. Перекладаю у миску, охолоджую, додаю ще трішки борошна та розпушувач, замішую руками. Тепер додаю олію, замішую руками. Накриваю мискою на 30 хвилин.

Начинка:

На сковорідці розігріваю олію та обсмажую до прозорості дрібно порізану цибулю. Додаю фарш, обсмажую все декілька хвилин, помішуючи. Всипаю спеції, перемішую. Охолоджую начинку.

Тісто розкачую у пласт, нарізаю квадратики та викладаю начинку. Формую пиріжки, щільно защіпаючи тісто, у вигляді трубочок.

Викладаю на форму для випікання застелену пергаментом. Змащую збитим жовтком. Випікаю 35 хвилин при 180°C.

Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (2)2

Залишити коментар

Drop file here

  1. Навіть у вісімдесятих готували на ОКРОПІ! Припиніть калічити українську! Користуйтеся словниками або взагалі не пишіть!

    Відповісти
    • Було б чудово як би ця господинька, яка 50 років щось готувала,а усе у школі,перестала писати ці недолугі рецепти.