Дівчатка, поділюсь з вами неймовірно смачним рецептом, ми пальчики облизуємо, яка це смакота! А як легко готується з простих продуктів!
Інгредієнти:
Тісто:
- Тепле молоко – 200 мл
- Цукор – 1 ч. л.
- Дріжджі сухі – 1 ч. л.
- Борошно – 350–400 г
- Сіль – 1 ч. л.
- Олія – 20 мл
Начинка:
- Тертий сир – 200 г
- Яйце сире – 1 шт.
- Олія для смаження
Приготування:
Тісто:
Змішую тепле молоко, цукор та дріжджі. Всипаю борошно та сіль, замішую тісто руками, в кінці підмішую олію. Перекладаю тісто у миску, змащену олією і накриваю харчовою плівкою та залишаю на 30 хвилин.
Начинка:
Натираю на терці твердий сир, змішую з сирим яйцем. Ділю тісто на шматочки, формую кульки, накриваю харчовою плівкою на 10 хвилин відпочити. З кульок розкачую коржики і викладаю начинку. Формую пиріжки, щільно защіпаючи тісто.

На сковорідці розігріваю олію та обсмажую з обох боків до золотистості.

Смачного!
