Беру кефір, 1 яйце і 10 хвилин — такого смачного я ще не робила, чесно

Беру кефір, 1 яйце та витрачаю всього 10 хвилин! Чоловік з’їдає по 10 штук і не поправляється! Така смакота, а як легко готується!

Інгредієнти:

  • Кефір чи йогурт 250 мл
  • Яйце 1 шт.
  • Цукор 3 ст. л.
  • Сіль 0,5 ч.  .
  • Борошно 350-400 г
  • Розпушувач 1 ч. л.
  • Олія для смаження

Приготування:

Змішую кефір, яйця, цукор та сіль. Просіюю разом борошно та розпушувач, замішую тісто руками. Тісто розкачую у пласт, нарізаю ромбиками, всередині них роблю надрізи. Тепер скручую один край в середину надрізу.

На сковорідці розігріваю олію та обсмажую з обох боків до золотистості. Викладаю на паперові рушники, щоб позбутись зайвої олії.

Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here