Беру кефір, 1 яйце та витрачаю всього 10 хвилин! Чоловік з’їдає по 10 штук і не поправляється! Така смакота, а як легко готується!
Інгредієнти:
- Кефір чи йогурт 250 мл
- Яйце 1 шт.
- Цукор 3 ст. л.
- Сіль 0,5 ч. .
- Борошно 350-400 г
- Розпушувач 1 ч. л.
- Олія для смаження
Приготування:
Змішую кефір, яйця, цукор та сіль. Просіюю разом борошно та розпушувач, замішую тісто руками. Тісто розкачую у пласт, нарізаю ромбиками, всередині них роблю надрізи. Тепер скручую один край в середину надрізу.

На сковорідці розігріваю олію та обсмажую з обох боків до золотистості. Викладаю на паперові рушники, щоб позбутись зайвої олії.

Смачного!
