Мій тепер найулюбленіший домашній плавлений сир, який готую дома за декілька хвилин! Це найпростіший рецепт, роблю з різними смаками!
Інгредієнти:
- сир кисломолочний – 1,5 кг
- яйця сирі – 3 шт.
- сіль – 1,5 ч. л.
- сода – 1,5 ч. л.
- вершкове масло – 150 г
Добавки:
- ковбаса + в’ялений томат
- подрібнені горішки + часник
Приготування:
Сир кисломолочний збиваю блендером до однорідності. Розбиваю яйця, додаю сіль, соду, замішую блендером. Масу у каструлі ставлю на середній вогонь, додаю масло, постійно помішуючи, варю до закипання. Коли маса закипає, стає рідкою, перебиваю блендером до однорідності. Разом у мене все зайняло 30 хвилин.

Готову масу викладаю у три різні посудини, одну залишаю без добавок. До другої додаю дрібно порізану ковбасу та в’ялені томати. До третьої подрібнені горішки і видавлений через прес часник. Перемішую усі три маси. Накриваю харчовою плівкою, відправляю у холодильник на 2-3 години.

Після застигання викладаю на грінки і можна смакувати!
