Намазка «Преміум» — готую лотками, бо зʼїдається швидше за ковбасу

Мій тепер найулюбленіший домашній плавлений сир, який готую дома за декілька хвилин! Це найпростіший рецепт, роблю з різними смаками!

Інгредієнти:

  • сир кисломолочний – 1,5 кг
  • яйця сирі – 3 шт.
  • сіль –  1,5 ч. л.
  • сода – 1,5 ч. л.
  • вершкове масло – 150 г

Добавки:

  • ковбаса + в’ялений томат
  • подрібнені горішки + часник

Приготування:

Сир кисломолочний збиваю блендером до однорідності. Розбиваю яйця, додаю сіль, соду, замішую блендером. Масу у каструлі ставлю на середній вогонь, додаю масло, постійно помішуючи, варю до закипання. Коли маса закипає, стає рідкою, перебиваю блендером до однорідності. Разом у мене все зайняло 30 хвилин.

Готову масу викладаю у три різні посудини, одну залишаю без добавок. До другої додаю дрібно порізану ковбасу та в’ялені томати. До третьої подрібнені горішки і видавлений через прес часник. Перемішую усі три маси. Накриваю харчовою плівкою, відправляю у холодильник на 2-3 години.

Після застигання викладаю на грінки і можна смакувати!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here