«Лінивчики» з начинкою — страва, яку Чоловік назвав «Найсмачнішим, що ти робила!»

Сьогодні я приготую з вами дуже смачну, швидку й ситну страву — «лінивчики», що підійдуть і на сніданок, і на перекус, і навіть можна взяти із собою в дорогу. Готується все настільки просто, що навіть часу роздумувати не буде — поки моргнеш, уже на сковороді шипить.

Інгредієнти:

  • картопляне пюре – 600 г (картопля + масло + сіль + молоко + кріп)
  • 1 уп. вафельних круглих коржів
  • ковбаса – 150-200 г
  • сир твердий – 120 г
  • яйця сирі – 2-3 шт. (+ сіль та перець чорний мелений)
  • олія – для смаження

Приготування:

Я взяла кілька картоплин, зварила до м’якості, добре потовкла їх у пюре. Додаю шматочок вершкового масла, трохи солі та буквально трішки теплого молочка — менше, ніж у звичайне пюре, щоб маса не була надто рідкою. Має бути густенька, м’яка, кремова. Кріп подрібнюю трішки, додаю до пюре, щоб аромат відчувався, але не перебивав вершковий смак картоплі. Можна ще й зелену цибульку додати, або зовсім нічого — кому як до душі.

Формую лінивчики. Нарізаю тоненькими пластинками ковбаску та твердий сир. Беру вафельні коржі. На один корж кладу ложку картопляної маси, зверху кружечок ковбаски й шматочок сиру. Потім прикриваю другим вафельним листом. Трошки притискаю руками, щоб трималося. Так формую всі пиріжки. У мене вийшло 6 штук.

У миску розбиваю яйця, додаю щіпку солі, дрібку перцю, добре збиваю виделкою. Розігріваю сковорідку, наливаю трішки олії. Кожен лінивчик обережно вмочую в яєчну суміш з усіх боків і викладаю на гарячу сковороду. Обсмажую до золотистої скоринки, перевертаю, щоб рівномірно підрум’янилися. Коли готові, викладаю на паперовий рушничок, щоб увібрався зайвий жир.

Ось і все! Пиріжки готові — гарячі, рум’яні, ароматні. Розрізаю один, і аж тягнеться сир, а ковбаска пахне просто на всю кухню. Картопелька ніжна, трішки вершкова. Смакота неймовірна — хоч з кетчупом, хоч зі сметанкою, хоч просто з гарячим чаєм!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here