Сьогодні у мене смачна давня класика, салат «Майонез По-нашому», який готую і сьогодні на свята, з простих, доступних продуктів. Виходить багато та дуже смачно!
Інгредієнти:
- 0,5 кг. м’яса (у мене свинина)
- 10 картоплин варених
- 8 яєць варених
- 5-6 морквин варених
- 1-3 цибулі
- 1 б. горошку консервованого
- 0,5 ст. л. майонезу
- 1,5 ч. л. солі
- 1 ч. л. перцю чорного меленого
Приготування:
Беру м’ясо. У мене свиняче м’ясо, яке я відварила в підсоленій воді з лавровим листочком та перчиком. Потім охолоджую, щоб воно залишилося соковите, і нарізаю невеличкими кубиками. М’ясо буде ароматне і ніжне, салат виходить набагато смачніший.
Тепер картопля, варю у мундирі, охолоджую і нарізаю кубиками. Я люблю, коли кубики трохи більші, щоб салат виглядав апетитно. Далі йдуть варені яйця, нарізаю їх кубиками, так само, як картоплю, і додаю до неї. Варену моркву нарізаю кубиками.

Тепер цибуля, нарізаю дрібненько. Додаю банку горошку, у мене звичайний зелений консервований. Тепер заправка. Беру майонез, сіль та перець і добре вимішую салат.

Для сервірування можна трохи прикрасити зеленню зверху, щоб салат був ще апетитніший. А ще можна трохи присипати рубаними горішками або дрібно нарізаним чорносилом — так він стає ще більш святковим.
