Мій улюблений салат “Міністерський”, готую його всього за декілька хвилин! Ну дуже смачний, дуже ситний салат! Всі очманіли, коли спробували!
Інгредієнти:
- ковбаса – 260 г
- солоні огірки – 2 шт.
- цибуля – 1 шт.
- яйця сирі – 3 шт.
- сіль – 0,5 ч. л.
- чорний перець – дрібка
- олія – для обсмажування
- майонез – за смаком
Приготування:
Ковбасу та огірки нарізаю соломкою, кладу у салатницю.

На сковорідці розігріваю олію та обсмажую до золотистості порізану соломкою цибулю. Цибулю охолоджую і кладу до салату.
В окремій мисці збиваю виделкою сирі яйця з сіллю та перцем. Змащую олією сковорідку перед першим млинцем і обсмажую яєчні млинці з обох боків до золотистості. Млинці охолоджую, скручую трубочкою та нарізаю соломкою, кладу до салату.
Заправляю салат майонезом, перемішую.

Смачного!
