Я обожнюю салати для яких не потрібно нічого годинами варити, а просто все нарізав і готово. Ось салат “Київський” – саме такий! Дуже смачно і нічим не поступається популярному Олів’є!
Інгредієнти:
- копчена грудка або стегно 200 г
- огірок 1 шт.
- перець солодкий 1 шт.
- яйця 3-4 шт.
- кукурудза 100 г
- цибуля зелена
- сир твердий 150 г
- майонез за смаком
Приготування:
Свіжий огірок нарізаємо соломкою.

Так само наріжемо солодкий болгарський перець.

Беремо копчену курячу грудку або стегно. Нарізаємо соломкою.

Так само варені яйця нарізані соломкою.

Додаємо консервовану кукурудзу

і сир натертий на великій терці.

Посипаємо зеленою цибулькою і заправляємо майонезом.

Все гарно перемішуємо і наш салат “Київський” готовий.
