Торт «Наталя» за 15 хвилин — Крем просто Смакота. Навчила всіх подруг

Приготувала для гостей найкращий шоколадний пиріг з дуже ніжним та смачним кремом! Усі попросили рецепт, тепер поділюсь з вами!

Інгредієнти:

Бісквіт:

  • яйця 2 шт.
  • олія 100 мл
  • молоко 200 мл
  • окріп 200 мл
  • борошно 350 г
  • какао 60 г
  • розпушувач 10 г
  • ванільний цукор 1 п.
  • цукор 200 г
  • сода 0,5 ч. л.
  • лимонний сік 1 ч. л. (або оцет)

Крем:

  • вершкове масло 150 г
  • згущене молоко 230 мл

Глазур:

  • шоколад 100 г
  • молоко 50 мл

Приготування:

Бісквіт:

Збиваю міксером яйця з олією та молоком, тоді вливаю окріп і знову перемішую міксером. Просіюю в окрему миску борошно, какао, розпушувач, ванільний цукор та цукор, замішую. Тепер всипаю сухі інгредієнти до першої миски та перемішую міксером. Тепер гашу соду лимонним соком або оцтом, вливаю у тісто, перемішую міксером.

Форму 40 на 30 см застеляю пергаментом і виливаю усе тісто. Відправляю у духовку при температурі 180 градусів на 15-20 хвилин. Бісквіт охолоджую, зрізаю краї, які перетворю на крихту для прикрашання. Розрізаю на 2 частини.

Крем:

Збиваю у мисці міксером вершкове масло до пишності. Додаю згущене молоко і збиваю до однорідності.

Змащую перший корж кремом, зверху кладу другий корж, змащую тільки боки тортика. Верх кремом не змащую. Обсипаю боки тортика крихтою від бісквіту.

Глазур:

Розтоплюю шоколад з молоком, поливаю верх торта. Прикрашаю за бажанням згущеним молоком. Ставлю в холодильник до застигання. Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here