Приготувала для гостей найкращий шоколадний пиріг з дуже ніжним та смачним кремом! Усі попросили рецепт, тепер поділюсь з вами!
Інгредієнти:
Бісквіт:
- яйця 2 шт.
- олія 100 мл
- молоко 200 мл
- окріп 200 мл
- борошно 350 г
- какао 60 г
- розпушувач 10 г
- ванільний цукор 1 п.
- цукор 200 г
- сода 0,5 ч. л.
- лимонний сік 1 ч. л. (або оцет)
Крем:
- вершкове масло 150 г
- згущене молоко 230 мл
Глазур:
- шоколад 100 г
- молоко 50 мл
Приготування:
Бісквіт:
Збиваю міксером яйця з олією та молоком, тоді вливаю окріп і знову перемішую міксером. Просіюю в окрему миску борошно, какао, розпушувач, ванільний цукор та цукор, замішую. Тепер всипаю сухі інгредієнти до першої миски та перемішую міксером. Тепер гашу соду лимонним соком або оцтом, вливаю у тісто, перемішую міксером.
Форму 40 на 30 см застеляю пергаментом і виливаю усе тісто. Відправляю у духовку при температурі 180 градусів на 15-20 хвилин. Бісквіт охолоджую, зрізаю краї, які перетворю на крихту для прикрашання. Розрізаю на 2 частини.

Крем:
Збиваю у мисці міксером вершкове масло до пишності. Додаю згущене молоко і збиваю до однорідності.
Змащую перший корж кремом, зверху кладу другий корж, змащую тільки боки тортика. Верх кремом не змащую. Обсипаю боки тортика крихтою від бісквіту.

Глазур:
Розтоплюю шоколад з молоком, поливаю верх торта. Прикрашаю за бажанням згущеним молоком. Ставлю в холодильник до застигання. Смачного!
