Маю для вас чудовий та простий літній десерт! Духовка мені не потрібна, готую його за лічені хвилин, а смак просто незабутній!
Інгредієнти:
- 500 мл молока
- 3 ст. л. цукру
- 8 г ванільного цукру
- 3 ст. л. кукурудзяного крохмалю
- 50 г темного шоколаду
- 1 ч. л. розчинної кави
- 250 мл збитих вершків
- печиво на ваш вибір
- молоко + 1 ст. л. розчинної кави (для замочування печива)
- темний шоколад (для декору)
Приготування:
У каструлю з товстим дном вливаю молоко, додаю цукор, ванільний цукор, крохмаль, перемішую. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, до густоти маси. Забираю з плити і одразу додаю шматочки шоколаду і всипаю розчинну каву, швидко перемішую, щоб усе розчинилось. Перекладаю у миску, накриваю харчовою плівкою в контакт та залишаю охолоджуватись.

Потім в окремій мисці збиваю вершки міксером до пишності, додаю охолоджену заварну масу і збиваю міксером до однорідності.
Беру форму для десерту 28 на 19 см., викладаю шар крему. В окремій мисці змішую молоко з розчинною кавою, замочую на секунду печиво і викладаю на крем. Так викладаю шар печива, потім шар крему і так складаю усі шари, на останній викладаю крем.

На терці для декору натираю шоколад. Ставлю в холодильник щонайменше на 4 години, бажано на ніч. Смачного!
