Обожнюю випікати цей дуже ніжний пиріг з варенням чи улюбленим джемом! Дівчатка, цей рецепт неймовірно простий, спробуйте і здивуйтесь!
Інгредієнти:
- яйця 5 шт.
- сіль 1/3 ч. л.
- цукор 200 г
- вершкове масло розтоплене 200 г
- борошна 400 г (+-)
- розпушувач 10 г
- джем або повидло будь-яке
Приготування:
Збиваю яйця міксером з дрібкою солі та цукром до пишної та світлої маси. Вливаю розтоплене масло, перемішую. Просіюю борошно і розпушувач, замішую лопаткою до однорідності. Викладаю тісто на деко від духовки, застелене пергаментом. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 20-25 хвилин. Бісквіт охолоджую, зрізаю краї та верхівку, які перетворю на крихту для прикрашання. Розрізаю на 2 частини.

Перемащую коржі варенням чи джемом, посипаю крихтою від коржів.

Смачного!
