Мій чоловік просить мене готувати цей пиріг 3 рази на тиждень! Ділюсь легким та швидким рецептом, від смаку якого усі в захваті!
Інгредієнти:
Тісто:
- М’яке вершкове масло — 200 г
- Яйця — 2 шт.
- Цукор — 80 г
- Борошно — 380 г
- Какао — 2 ст. л.
- Розпушувач — 1 ч. л.
- Щіпка солі
Начинка:
- Сир кисломолочний — 800 г
- Цукор — 180 г
- Яйця — 3 шт.
- М’яке вершкове масло — 150 г
- Кукурудзяний крохмаль — 3 ст. л.
- Персики — 2 шт.
Приготування:
Тісто:
Збиваю міксером м’яке масло, яйця та цукор до пишності. Просіюю разом борошно, какао, розпушувач, сіль, замішую тісто руками. Розмір форми беру 17×28 см., застеляю пергаментом. Відкладаю на потім 1/3 частину тіста. Решту тіста розподіляю руками у форму, формую бортики.

Начинка:
Сир кисломолочний змішую з цукром та яйцями міксером до пишності. Додаю м’яке вершкове масло, замішую. В окрему миску нарізаю перчики меншими шматочками, змішую з крохмалем. Додаю персики до сиру, перемішую акуратно лопаткою. Беру 1/3 частину тіста, яку відкладала, рву руками на довільні шматочки і викладаю поверх начинки. Випікаю 40 хвилин при 180°C.

Смачного!
