Без духовки, за 10 хвилин до чаю — Ціла гора за копійки. Знахідка, а не рецепт

Готую цю неймовірну смакоту без духовки! Всього 10 хвилин — солодке, що тане в роті! Ділюсь рецептом за копійки, але з незабутнім смаком!

Інгредієнти:

  • 1 яйце
  • дрібка солі
  • 3 ст. л. цукру
  • 1 ст. л. ванільного цукру
  • 3 ст. л. олії
  • 120 г йогурту
  • 2 ст. л. персикового варення
  • 250-300 г борошна
  • 4 г розпушувача
  • олія для обсмажування
  • персикове варення (для прикраси)
  • кокосова стружка (для прикраси)

Приготування:

Змішую вінчиком яйце, сіль, цукор та ванільний цукор. Додаю олію, йогурт, перемішую. Тепер додаю персикового варення, перемішую. Просіюю борошно та розпушувач, замішую тісто руками.

Формую руками подовгасте печиво. На сковорідці розігріваю олію та обсмажую з обох боків до золотистості.

Ще гарячі змащую варенням та посипаю кокосовою стружкою, смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (1)1

Залишити коментар

Drop file here