І торта не треба! «Зимове печиво» до чаю — Печу кожні вихідні: просто і дуже смачно

Готую апельсинове печиво за 10 хвилин! Просто і дуже смачно! Любите швидкі, ароматні та домашні десерти? Тоді це апельсинове печиво точно стане вашим улюбленим! 

Інгредієнти:

Тісто:

  • Кефір – 120 мл
  • Цукор – 1 ст. л.
  • Сіль – 1/4 ч. л.
  • Яйце – 1 шт.
  • Вершкове масло – 100 г
  • Борошно – 300 г
  • Розпушувач – 1 ч. л.

Начинка:

  • Апельсин – 300 г
  • Цукор – 70 г
  • Кукурудзяний крохмаль – 20 г
  • Жовток 1 шт. + молоко 2 ст. л. (для змащування)
  • Цукрова пудра (для декору)

Приготування:

Начинка:

Апельсини нарізаю шматочками, подрібнюю у блендері до однорідності. Перекладаю у сковорідку, додаю цукор та крохмаль, помішую, до густоти маси. Охолоджую начинку.

Тісто:

Змішую вінчиком кефір, цукор сіль, яйце. В окремій мисці змішую борошно та розпушувач, додаю мало і перетираю у крихту. До крихти додаю кефірну масу, замішую тісто руками. Розкачую у прямокутний пласт, змащую начинкою, завертаю у рулет.

Нарізаю порційними шматочками чи трикутниками. Викладаю на форму для випікання застелену пергаментом. Змащую збитим жовтком з молоком. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 35 хвилин.

Прикрашаю цукровою пудрою, смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (2)2

Залишити коментар

Drop file here

    • Добрий день, так, випадкова помилка, солі 1/4 ч. л.