Маю чудовий рецепт десерту з 3 інгредієнтів! Готую без духовки, без желатину! Настільки смачний, що подобається всій моїй родині!
Інгредієнти:
- молока 500 мл.
- цукру 70 г
- яйця 2 шт.
- ванільного екстракту 1 ч. л.
- подрібнені горіхи
Приготування:
Молоко доводжу до кипіння в каструлі. Беру іншу каструлю, всипаю цукор, розтоплюю, постійно помішуючи, до карамельного кольору. Тепер маленькими порціями вливаю усе кипляче молоко до цукру, перемішую до однорідності. Ще декілька хвилин проварюю в ставлю на стіл охолоджуватись.
У мисочці змішую яйця з ванільним екстрактом. Тепер акуратно вливаю карамельну масу, одразу швидко помішуючи, щоб яйця не зварились. Тепер усю масу переливаю через сито.

Переливаю масу у порційні склянки, накриваю харчовою плівкою, ставлю у каструлю. Вливаю у каструлю гаряч воду де середини склянок, накриваю кришкою, варю на середньому вогні 15 хвилин. Потім залишаю склянки на столі до охолодження.

Прикрашаю горішками, смачного!
