Це мій найкращий десерт за 5 хвилин, без духовки, без згущеного молока! Торт здивує ваших рідних і друзів. Смачний, швидкий, легкий і середньої солодкості пиріг на свята або просто до чаю чи кави.
Інгредієнти:
- печива 100 г
Крем:
- яєчних жовтків 2 шт.
- цукор 80 г
- кукурудзяний крохмаль 20 г
- молоко 400 г
- вершкове масло м’яке 20 г
- какао 15 г
Глазур:
- шоколад 80 г
- вершки 50 мл.
Приготування:
Беру форму 16 на 16 см. на дно викладаю шар печива.
Крем:
У каструлю з товстим дном розбиваю яєчні жовтки, додаю цукор, крохмаль, перемішую. Додаю молоко, перемішую. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, до загустіння маси. Готую 1 хвилину після появи перших бульбашок. В гарячий крем додаю м’яке масло, перемішую. Викладаю половину крему на печиво. Зверху кладу ще шар печива.

До другої половини крему всипаю какао та перемішую. Викладаю на печиво, ставлю форму на 30 хвилин у холодильник.

Глазур:
Розтоплюю шоколад і змішую з вершками до однорідності. Викладаю глазур у форму, ставлю форму на 30 хвилин у холодильник. Смачного!

Хто ніколи нічого не готував,той повірить,що на це треба 5 хвилин.
Хотіла теж написати про 5 хвилин