Ви будете вражені, коли приготуєте цей десерт за моїм рецептом! В результаті виходять неймовірно смачні цукерки, які подобаються всім!
Інгредієнти:
- Згущене молоко 1 б. (390 г)
- Какао 3 ст. л.
- Розтоплене вершкове масло 50 г
- Печиво 400 г
- Мед (для декору)
- Арахіс (для декору)
Приготування:
Згущене молоко змішую з какао до однорідності. Вливаю розтоплене вершкове масло, змішую. Печиво подрібнюю у крихту в блендері, додаю в масу, змішую. Формую руками кульки.

Обмакую в меді і в подрібненому арахісі.

Смачного!
