Мої улюблені тістечка, які готую кожного року на свята! Рецепт той самий з з 80х, смак просто незабутній! Ділюсь з вами найкращим рецептом!
Інгредієнти:
Бісквіт:
- Яйця 3 шт.
- Щіпка солі
- Ванільний цукор 8 г
- Цукор 70 г
- Олія 100 мл.
- Молоко 100 мл.
- Борошно 180 г
- Розпушувач 8 г
- Цедра лимона 1 ч. л.
- Сік лимона 1 ч. л.
Крем:
- Яйця 2 шт.
- Цукор 80 г
- Кукурудзяний крохмаль 4 ст. л.
- Молоко 500 мл.
- Сік 1 лимона
- Масло вершкове м’яке 100 г
- Ванільний цукор 8 г
- Цукрова пудра 1 ч. л.
- Сік 2 апельсинів (для просочування бісквітів)
- Цукрова пудра (для прикраси)
Приготування:
Бісквіт:
Збиваю яйця міксером з дрібкою солі та ванільним цукром, поступово всипаю цукор, збиваю до пишної та світлої маси. Вливаю олію, молоко, перемішую. Просіюю борошно і розпушувач, замішую до однорідності. Додаю цедру та сік лимона, перемішую. Деко застеляю пергаментом, змащую олією і виливаю усе тісто. Відправляю у духовку при температурі 180 градусів на 30-40 хвилин. Бісквіт охолоджую, вирізаю формочкою кружечки. Обрізки подрібнюю у крихту, нею буду потім прикрашати. Маленькі бісквіти просочую соком апельсинів.

Крем:
У каструлю з товстим дном розбиваю яйця, додаю цукор, крохмаль, перемішую. Додаю молоко та сік лимона, перемішую. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, до густоти маси. Перекладаю у миску, накриваю харчовою плівкою в контакт та залишаю охолоджуватись. Потім збиваю м’яке вершкове масло з ванільним цукром та цукровою пудрою міксером до пишності, додаю охолоджену заварну масу і збиваю міксером до однорідності. Крем перекладаю у кондитерський мішок, викладаю на десерт.

Посипаю тістечка крихтами від бісквіту та цукровою пудрою, смачного!
