Готую щороку на Різдво — Тістечка «Білочка» з 80х за якими колись стояли черги!

Мої улюблені тістечка, які готую кожного року на свята! Рецепт той самий з з 80х, смак просто незабутній! Ділюсь з вами найкращим рецептом!

Інгредієнти:

Бісквіт:

  • Яйця 3 шт.
  • Щіпка солі
  • Ванільний цукор 8 г
  • Цукор 70 г
  • Олія 100 мл.
  • Молоко 100 мл.
  • Борошно 180 г
  • Розпушувач 8 г
  • Цедра лимона 1 ч. л.
  • Сік лимона 1 ч. л.

Крем:

  • Яйця 2 шт.
  • Цукор 80 г
  • Кукурудзяний крохмаль 4 ст. л.
  • Молоко 500 мл.
  • Сік 1 лимона
  • Масло вершкове м’яке 100 г
  • Ванільний цукор 8 г
  • Цукрова пудра 1 ч. л.
  • Сік 2 апельсинів (для просочування бісквітів)
  • Цукрова пудра (для прикраси)

Приготування:

Бісквіт:

Збиваю яйця міксером з дрібкою солі та ванільним цукром, поступово всипаю цукор, збиваю до пишної та світлої маси. Вливаю олію, молоко, перемішую. Просіюю борошно і розпушувач, замішую до однорідності. Додаю цедру та сік лимона, перемішую. Деко застеляю пергаментом, змащую олією і виливаю усе тісто. Відправляю у духовку при температурі 180 градусів на 30-40 хвилин. Бісквіт охолоджую, вирізаю формочкою кружечки. Обрізки подрібнюю у крихту, нею буду потім прикрашати. Маленькі бісквіти просочую соком апельсинів.

Крем:

У каструлю з товстим дном розбиваю яйця, додаю цукор, крохмаль, перемішую. Додаю молоко та сік лимона, перемішую. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, до густоти маси. Перекладаю у миску, накриваю харчовою плівкою в контакт та залишаю охолоджуватись. Потім збиваю м’яке вершкове масло з ванільним цукром та цукровою пудрою міксером до пишності, додаю охолоджену заварну масу і збиваю міксером до однорідності. Крем перекладаю у кондитерський мішок, викладаю на десерт.

Посипаю тістечка крихтами від бісквіту та цукровою пудрою, смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here