У вас є печиво? Без духовки — готую «Зимовий торт»: мій самий «козирний» рецепт

Коли маю дома печиво, готую тільки цей тортик! Боже, десерт, який зводить світ з розуму! Без випічки! Покажу вам простий і швидкий процес, який не вимагає ні духовки, ні складних інгредієнтів. Насолоджуйтесь простотою і смаком!

Інгредієнти:

  • 270 г печива

Крем:

  • 4 яйця
  • 100 г цукру
  • 20 г ванільного цукру
  • 90 г кукурудзяного крохмалю
  • 1000 г молока
  • 2 скл. йогурту 3,2 %

Шоколадна глазур:

  • 5 ст. л. цукру
  • 5 ст. л. какао
  • 150 мл молока
  • 100 г вершкового масла

Для прикраси:

  • 30 г темного шоколаду розтопленого
  • мигдалеві пелюстки

Приготування:

У форму діаметром 24,5 см. викладаю на дно щільно печиво, також роблю бортики.

Крем:

У каструлю з товстим дном розбиваю яйця, додаю цукор, ванільний цукор, крохмаль, перемішую. Додаю молоко, перемішую. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, до загустіння маси. Забираю з вогню і одразу в гарячий крем додаю йогурту, перемішую. Вливаю крем у форму на печиво.

Шоколадна глазур:

У каструлі з товстим дном змішую цукор, какао, молоко, перемішую. Ставлю на вогонь, інтенсивно помішуючи, доводжу до кипіння. Знімаю з вогню і додаю вершкового масла, перемішую. Вливаю глазур в середину тортика. Темний шоколад розтоплюю, кладу у кондитерський мішок, заповнюю краї тортика, між печивом. Посипаю мигдалевими пелюстками.

Ставлю в холодильник мінімум на 3 години, а краще на довший час. Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here