Коли маю дома печиво, готую тільки цей тортик! Боже, десерт, який зводить світ з розуму! Без випічки! Покажу вам простий і швидкий процес, який не вимагає ні духовки, ні складних інгредієнтів. Насолоджуйтесь простотою і смаком!
Інгредієнти:
- 270 г печива
Крем:
- 4 яйця
- 100 г цукру
- 20 г ванільного цукру
- 90 г кукурудзяного крохмалю
- 1000 г молока
- 2 скл. йогурту 3,2 %
Шоколадна глазур:
- 5 ст. л. цукру
- 5 ст. л. какао
- 150 мл молока
- 100 г вершкового масла
Для прикраси:
- 30 г темного шоколаду розтопленого
- мигдалеві пелюстки
Приготування:
У форму діаметром 24,5 см. викладаю на дно щільно печиво, також роблю бортики.
Крем:
У каструлю з товстим дном розбиваю яйця, додаю цукор, ванільний цукор, крохмаль, перемішую. Додаю молоко, перемішую. Ставлю на вогонь, постійно помішуючи, до загустіння маси. Забираю з вогню і одразу в гарячий крем додаю йогурту, перемішую. Вливаю крем у форму на печиво.

Шоколадна глазур:
У каструлі з товстим дном змішую цукор, какао, молоко, перемішую. Ставлю на вогонь, інтенсивно помішуючи, доводжу до кипіння. Знімаю з вогню і додаю вершкового масла, перемішую. Вливаю глазур в середину тортика. Темний шоколад розтоплюю, кладу у кондитерський мішок, заповнюю краї тортика, між печивом. Посипаю мигдалевими пелюстками.

Ставлю в холодильник мінімум на 3 години, а краще на довший час. Смачного!
