Не торт, а золото! На кефірі — Бюджетний, але смакує як дорогий десерт

Маю не просто рецепт, а справжнє золото! Використовую кефір, простіше і смачніше тортика вже нікуди! Неймовірно смачно і дуже соковито!

Інгредієнти:

Бісквіт:

  • Цукор — 200 г
  • Яйце — 1 шт.
  • Йогурт або кефір — 220 мл
  • Борошно — 170 г
  • Какао — 1 ст. л.
  • Розпушувач — 1 ч. л.

Крем:

  • М’яке вершкове масло — 200 г
  • Цукор — 100 г
  • Сметана — 250 г
  • Чорний шоколад — 50 г (для прикраси)

Приготування:

Бісквіт:

Перетираю вінчиком яйце з цукром. Додаю йогурт або кефір, перемішую. Просіюю борошно, какао і розпушувач, замішую до однорідності. Форму діаметром 20 см застеляю пергаментом, змащую вершковим маслом і виливаю усе тісто. Випікаю 25 хвилин при 190°C. Бісквіт охолоджую, розрізаю горизонтально на 3 частини.

Крем:

М’яке вершкове масло перетираю, збиваю міксером до пишності з цукром. Додаю сметану, перемішую міксером. Перемащую усі коржі кремом. Верх та боки торта також змащую.

Посипаю тертим на терці шоколадом. Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here