Маю не просто рецепт, а справжнє золото! Використовую кефір, простіше і смачніше тортика вже нікуди! Неймовірно смачно і дуже соковито!
Інгредієнти:
Бісквіт:
- Цукор — 200 г
- Яйце — 1 шт.
- Йогурт або кефір — 220 мл
- Борошно — 170 г
- Какао — 1 ст. л.
- Розпушувач — 1 ч. л.
Крем:
- М’яке вершкове масло — 200 г
- Цукор — 100 г
- Сметана — 250 г
- Чорний шоколад — 50 г (для прикраси)
Приготування:
Бісквіт:
Перетираю вінчиком яйце з цукром. Додаю йогурт або кефір, перемішую. Просіюю борошно, какао і розпушувач, замішую до однорідності. Форму діаметром 20 см застеляю пергаментом, змащую вершковим маслом і виливаю усе тісто. Випікаю 25 хвилин при 190°C. Бісквіт охолоджую, розрізаю горизонтально на 3 частини.

Крем:
М’яке вершкове масло перетираю, збиваю міксером до пишності з цукром. Додаю сметану, перемішую міксером. Перемащую усі коржі кремом. Верх та боки торта також змащую.

Посипаю тертим на терці шоколадом. Смачного!
