Без духовки! Всю Зиму готую печиво “Різдвяне”: 15 хв часу і готове – ідеально до чаю

Готую це печиво щороку на Різдво – усім подобається! Справжні зимові ласощі, десерт, що тане у роті! Легкий у приготуванні, те, що потрібно для святкового столу!

Інгредієнти:

Шоколадний бісквіт:

  • 80 г борошна
  • 15 г какао
  • 1 ч. л. розпушувача
  • 2 яйця (кімнатної температури)
  • дрібка солі
  • ванільний цукор ½ ч. л. (за бажанням)
  • цукор 80 г
  • олія 40 мл.
  • молоко 40 мл (кімнатної температури)

Кокосовий мус:

  • 7 г желатину + 40 мл води
  • 500 г вершків для збивання (33–36%)
  • 80 г цукрової пудри
  • 40 г кокосової стружки

Додатково:

  • 100–150 г Нутелли (або шоколадно-горіхової пасти)
  • кокосова стружка для прикраси

Приготування:

Шоколадний бісквіт:

Змішую разом борошно, какао, розпушувач. В окремій мисці змішую яйця, сіль, цукор та ванільний цукор, збиваю міксером протягом 5-6 хвилин. Маса стає світлішою за кольором і більш в’язкою, а також збільшується в розмірі в 2-3 рази. Вливаю олію та молоко, перемішую.  Просіюю частину сухих інгредієнтів. Обережно перемішую знизу вгору, щоб яєчна суміш залишалася приємною та рідкою. Просіюю решту сухих інгредієнтів, перемішую.

Застеляю деко пергаментним папером. Розмір дека для випікання 15 х 25 см. Випікаю в попередньо розігрітій духовці за температури 170°C протягом 13-15 хвилин. Виймаю з духовки, через 2-3 хвилини перевертаю на решітку для охолодження та знімаю папір для випічки. Даю охолонути до кімнатної температури. Потім вирізаю фігурки за допомогою склянки або круглої формочки для печива, розмір такий самий, як буду робити печиво.

Кокосовий мус:

Змішую до однорідної маси желатин з водою, даю настоятися 7-10 хвилин. В окремій мисці збиваю міксером вершки з цукровою пудрою до пишності.  Розтоплюю желатин у мікрохвильовій печі протягом кількох секунд. Вмішую трохи збитих вершків, щоб вирівняти температуру желатину. Вливаю желатин до загальної маси, додаю кокосову стружку та перемішую.

Наповнюю силіконові форми наполовину кокосовим мусом, розрівнюю ложкою. Наповнюю серединки нутеллою або шоколадно-горіхової пастою. Накриваю кокосовим мусом.

Зверху кладу круглі основи для бісквітів, злегка притискаю. Заморожую на 2-3 години, поки суміш повністю не замерзне. Цей десерт можна зберігати в морозильній камері (-18 °C) до 1 місяця.

Виймаю десерт з форми. Даю йому розморозитися протягом 15–30 хвилин. Посипаю кокосовою стружкою. Тільки подивіться, який він ніжний всередині – пухкий бісквіт, легкий кокосовий мус та ароматна шоколадна начинка. Цей десерт зберігається в морозилці до місяця, а смакує так, ніби він щойно приготований!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (13)13

Залишити коментар

Drop file here

  1. Ну, нічого собі так без духовки!!!!!…Та й ще аж за 15 хвилин???!!😬🫣 Коли до тієї “без духовки” дійде – вже минуть ті 15 хвилин….
    О це так дива!..

    Відповісти
  2. Без духовки і за 15хвилин. Жартуєте! Тут роботи на 5хвилин(максимум)

    Відповісти
  3. Жесть, брехня на кожному кроці, аукнеться за неповагу до підписникіа

    Відповісти
  4. Жесть, брехня на кожному кроці, аукнеться за неповагу до підписникіа

    Відповісти
  5. Як без духовки,якщо написано у духовці чи у вас не видима духовка

    Відповісти
  6. Та та господинька, коментарі не читае,ляпне ті “рецепти”,аби назва яскрава,а що склад,що приготування повна маячня.

    Відповісти