Сьогодні приготую салат з грибами — простий, ніжний і дуже гарний! Такий, знаєте, коли на стіл ставиш — і він одразу виглядає ошатно! Хоча готується він зовсім просто, от зараз усе покажу.
Інгредієнти:
- печериці – 500 г
- цибуля – 1 шт.
- олія – для обсмажування
- картопля варена- 2 шт.
- зелена цибуля – 1 пучок
- мариновані огірки – 2 шт.
- яйця варені – 3 шт.
- сир твердий – 150 г
- петрушка – 1 пучок
- сіль – за смаком
- майонез – за смаком
Приготування:
Починаю з грибів, нарізаю їх середніми шматочками — не дрібню, бо ж вони тоді зникнуть у салаті. На сковорідку вливаю трохи олії і висипаю туди гриби. Спочатку вони пустять свою рідину — я чекаю, поки все випарується, і вже коли вони починають легенько підрум’янюватись, я дрібно нарізаю одну цибулину і висипаю до грибів. Через пару хвилин я підсолюю і досмажую все до готовності. Готові гриби залишаю остуджувати — вони в мене будуть першим шаром.
Збираю салат, беру гарну тарілку, на якій він стоятиме на столі. Я викладаю обсмажені гриби з цибулькою рівненьким шаром і змащую майонезом.

На великій тертці я натираю відварені картоплини, трішки підсолюю й теж змащую майонезом. Я дрібно нарізаю пучечок зеленої цибулі й рівномірно розсипаю зверху. Трошки майонезу. Мариновані огірочки натираю на великій тертці, руками добре віджимаю сік (щоб салат не поплив), і кладу наступним шаром. Знову тоненько промащую майонезом. Тепер я натираю на великій тертці варені яйця, трохи їх солю і покриваю ще одним шаром майонезу.

Фінальний штрих — натираю твердий сир на дрібній тертці й розсипаю по всій поверхні, щоб вийшло красиво й рівно. Трошечки майонезу по боках — і тепер я обкладаю боки нарізаною петрушкою, щоб салат виглядав просто святково. Отакий гарний, святковий і дуже смачний салат у мене сьогодні вийшов. Ситний, ніжний, багатошаровий — ну просто красень, а не салат.
