Приготую найсмачніший десерт, який я обожнюю! Готується так просто! Беру доступні продукти, виходить неймовірно смачно до чаю!
Інгредієнти:
Тісто:
- Яйця – 3 шт.
- Сіль – дрібка
- Цукор – 200 г
- Сода – 1 ч. л.
- Сметана 15% – 350 г
- Борошно – 340-350 г
- Какао – 30 г
- Олія – 100 мл.
Крем:
- Кисломолочний cир – 360 г
- Ванільний цукор – 10 г
- Сметана – 2 ст. л.
Приготування:
Тісто:
Розбиваю у миску яйця, додаю сіль та цукор, перемішую. Гашу в окремій мисочці соду сметаною, додаю до першої маси, перемішую. Просіюю частинами разом борошно та какао, перемішую. Доливаю в кінці олію, перемішую. Форму 40-34 см. застеляю пергаментом, виливаю тісто. Випікаю у розігрітій духовці при температурі 180 градусів 25-30 хвилин. Потім корж охолоджую, нарізаю кубиками.

Крем:
Кисломолочний cир кладу у глибоку миску, додаю ванільний цукор та сметану, перемішую ложкою до однорідності.
Кубики з коржа тепер розрізаю навпіл горизонтально, на одну частину викладаю крем, зверху прикриваю другою частиною коржа, формую як солодкі бутерброди. Кладу у миску, накриваю десерт харчовою плівкою, ставлю у холодильник на 1 годину.

Прикрашаю з бажанням цукровою пудрою. Смачного!
