Готувати щодня! — Продукти треба найпростіші. Ідеально до чаю: бюджетно, смачно і швидко

Приготую найсмачніший десерт, який я обожнюю! Готується так просто! Беру доступні продукти, виходить неймовірно смачно до чаю!

Інгредієнти:

Тісто:

  • Яйця – 3 шт.
  • Сіль – дрібка
  • Цукор – 200 г
  • Сода – 1 ч. л.
  • Сметана 15% – 350 г
  • Борошно – 340-350 г
  • Какао – 30 г
  • Олія – 100 мл.

Крем:

  • Кисломолочний cир – 360 г
  • Ванільний цукор – 10 г
  • Сметана – 2 ст. л.

Приготування:

Тісто:

Розбиваю у миску яйця, додаю сіль та цукор, перемішую. Гашу в окремій мисочці соду сметаною, додаю до першої маси, перемішую. Просіюю частинами разом борошно та какао, перемішую. Доливаю в кінці олію, перемішую. Форму 40-34 см. застеляю пергаментом, виливаю тісто. Випікаю у розігрітій духовці при температурі 180 градусів 25-30 хвилин. Потім корж охолоджую, нарізаю кубиками.

Крем:

Кисломолочний cир кладу у глибоку миску, додаю ванільний цукор та сметану, перемішую ложкою до однорідності.

Кубики з коржа тепер розрізаю навпіл горизонтально, на одну частину викладаю крем, зверху прикриваю другою частиною коржа, формую як солодкі бутерброди. Кладу у миску, накриваю десерт харчовою плівкою, ставлю у холодильник на 1 годину.

Прикрашаю з бажанням цукровою пудрою. Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here