Просто Печиво + Яблука! До чаю за 5 хв! На смак як дорогий Штрудель!

Обожнюю готувати цей смачнющий десерт, всього 5 хв –  займає підготовка + час на випічку! Таке швидке, от гості прийшли і вже готово!

Інгредієнти:

  • печиво
  • 2 яблука
  • лимонний сік
  • кориця
  • горіхи (за бажанням)
  • 3 яйця
  • 90 г цукру
  • 100 г борошна
  • 8 г розпушувача

Приготування:

Яблука очищаю від шкірки, нарізаю тоненькими дольками, поливаю лимонний соком та перемішую.

У форму розміром 35 на 22 см. викладаю першим шаром печиво, поверх розкладаю яблука.

Поверх яблук сиплю корицю та  подрібнені горіхи.

В окремій мисці змішую міксером яйця з цукром до білої піни. Тоді всипаю борошно та розпушувач і замішую міксером до однорідності.

Заливаю масу у форму та випікаю при 180 градусів 15 хвилин.

Прикрашаю за бажанням цукровою пудрою. Нарізаю та подаю з гарячим чаєм!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (1)1

Залишити коментар

Drop file here