Сьогодні готую ще раз цей дуже смачний торт, який колись вже пробувала і дуже полюбила! Ви також спробуйте і порадуйте своїх близьких смачним домашнім тортом!
Інгредієнти:
Тісто:
- кефір – 200 мл.
- борошно – 200 гр.
- цукор – 200 гр.
- какао – 1 ст. л.
- сода – 1 ч. л.
- яйце – 1 шт.
- рослинна олія – 3 ст. л.
- дрібка солі
Крем:
- сметана – 350 мл.
- цукрова пудра – 3-4 ст. л.
Приготування:
Тісто:
До кефіру додаю соду, перемішую і залишаю на 5 хвилин.

До яйця додаю цукор і сіль і перемішую вінчиком. Тоді додаю рослинну олію та перемішую.

Вливаю кефір, перемішую до однорідності.

Просіюю борошно і какао, перемішую.

У форму 20 сантиметрів в діаметрі застеляю пергаментом і змащую вершковим маслом. Виливаю тісто. Випікаю при температурі 180, приблизно 35-40 хвилин до готовності.

Крем:
До сметани додаю цукрову пудру, перемішую до однорідності.

У готовому коржі відрізаю верхівку і краї, потім подрібню на крихту і прикрашу тортик. Також ділю корж горизонтально на дві рівні частини.

Змащую перший корж кремом.

Накладаю другий корж і змащую торт повністю кремом. Посипаю крихтою. Такий торт пропитки не потребує, його можна їсти одразу! З чаєм ідеально смакує!
