Рідні зʼїли увесь за півдня! Ну дуже смачний Домашній тортик «Три склянки». Вологий навіть без пропитки!

Сьогодні готую ще раз цей дуже смачний торт, який колись вже пробувала і дуже полюбила! Ви також спробуйте і порадуйте своїх близьких смачним домашнім тортом!

Інгредієнти:

Тісто:

  • кефір – 200 мл.
  • борошно – 200 гр.
  • цукор – 200 гр.
  • какао – 1 ст. л.
  • сода – 1 ч. л.
  • яйце – 1 шт.
  • рослинна олія – 3 ст. л.
  • дрібка солі

Крем:

  • сметана – 350 мл.
  • цукрова пудра – 3-4 ст. л.

Приготування:

Тісто:

До кефіру додаю соду, перемішую і залишаю на 5 хвилин.

До яйця додаю цукор і сіль і перемішую вінчиком. Тоді додаю рослинну олію та перемішую.

Вливаю кефір, перемішую до однорідності.

Просіюю борошно і какао, перемішую.

У форму 20 сантиметрів в діаметрі застеляю пергаментом і змащую вершковим маслом. Виливаю тісто. Випікаю при температурі 180, приблизно 35-40 хвилин до готовності.

Крем:

До сметани додаю цукрову пудру, перемішую до однорідності.

У готовому коржі відрізаю верхівку і краї, потім подрібню на крихту і прикрашу тортик. Також ділю корж горизонтально на дві рівні частини.

Змащую перший корж кремом.

Накладаю другий корж і змащую торт повністю кремом. Посипаю крихтою. Такий торт пропитки не потребує, його можна їсти одразу! З чаєм ідеально смакує!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here