Не пиріг, а Золото! Мене навчив Арабський кухар — Ідеально до чаю. І торта не треба

Це не пиріг, це золото, вся моя родина в захваті від цього десерту, просять завжди добавки! Ділюсь перевіреним рецептом, який готую дуже часто!

Інгредієнти:

Тісто:

  • Яйця 4 шт.
  • Дрібка солі
  • Цукор 200 г
  • Йогурт або кефір 120 мл
  • Олія 120 мл
  • Борошно 300 г
  • Розпушувач 1 ч. л.

Крем:

  • Сир кисломолочний 300 г
  • Цукрова пудра 3 ст. л.
  • Йогурт або кефір 2 ст. л.
  • Яйце 1 шт.

Приготування:

Тісто:

Збиваю яйця міксером з дрібкою солі та цукром до пишної та світлої маси. Вливаю йогурт або кефір, олію, перемішую. Просіюю борошно і розпушувач, замішую до однорідності. Розмір форми беру 17 × 28 см. застеляю пергаментом і виливаю усе тісто.

Крем:

Кладу у миску сир кисломолочний, додаю цукрову пудру, йогурт чи кефір, розбиваю яйце, збиваю міксером до пишної маси. Перекладаю у кондитерський мішок, малюю сіточку на тісті. Випікаю 40 хвилин при температурі 180 градусів.

Прикрашаю цукровою пудрою, смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (1)1

Залишити коментар

Drop file here