Це не пиріг, це золото, вся моя родина в захваті від цього десерту, просять завжди добавки! Ділюсь перевіреним рецептом, який готую дуже часто!
Інгредієнти:
Тісто:
- Яйця 4 шт.
- Дрібка солі
- Цукор 200 г
- Йогурт або кефір 120 мл
- Олія 120 мл
- Борошно 300 г
- Розпушувач 1 ч. л.
Крем:
- Сир кисломолочний 300 г
- Цукрова пудра 3 ст. л.
- Йогурт або кефір 2 ст. л.
- Яйце 1 шт.
Приготування:
Тісто:
Збиваю яйця міксером з дрібкою солі та цукром до пишної та світлої маси. Вливаю йогурт або кефір, олію, перемішую. Просіюю борошно і розпушувач, замішую до однорідності. Розмір форми беру 17 × 28 см. застеляю пергаментом і виливаю усе тісто.

Крем:
Кладу у миску сир кисломолочний, додаю цукрову пудру, йогурт чи кефір, розбиваю яйце, збиваю міксером до пишної маси. Перекладаю у кондитерський мішок, малюю сіточку на тісті. Випікаю 40 хвилин при температурі 180 градусів.

Прикрашаю цукровою пудрою, смачного!

Дуже легко. Треба приготувати.