Новорічний салат за 10 хв від якого Гості в шоці — Стільки компліментів за салат я ще не чула

Сьогодні я беруся за дуже смачний салатик, який, я впевнена, просто зобов’язаний бути у вашому меню. Готую із доступних продуктів, швидко, просто, а смак… ну просто на язик проситься.

Інгредієнти:

  • Тостовий хліб – 3 скибочки
  • Мариновані огірки – 3 шт.
  • Морква відварена – 1 шт.
  • Філе куряче відварене – 1 шт.
  • Яйця – 3 шт.
  • Часник – 2 зуб.
  • Петрушка – 8 г
  • Сметана – 4 ст. л.
  • Олія – 2 ст. л.
  • Гірчиця в зернах – 1 ч. л.

Приготування:

Готую грінки. Спершу я беру хлібчика. І починаю нарізати їх смужками, десь по сантиметру завширшки. А потім уже ті смужки нарізаю на маленькі акуратні кубики. Я одразу вмикаю духовку на 180°C, нехай собі розігрівається. Перекладаю хліб на деко, трохи збризкую олією і ставлю в духовку буквально на 3–4 хвилини — тільки щоб підрум’янилися і стали хрусткі.

Беру глибоку миску. У мене мариновані огірочки. І я нарізаю їх кубиком — саме таким, як ті грінки. Огірочки відправляю в миску. Тепер беру одну відварену моркву. Нарізаю кубиком і теж додаю до огірків. Далі — куряче філе. У мене воно теж відварене, можна було й запекти, але я сьогодні варила. Ріжу його спершу пластинками, а потім також на кубики. Перекладаю у миску. Беру яйця, уже відварених. Беру окрему мисочку і відділяю білки від жовтків. Жовтки відкладаю — вони підуть у заправку. А білки нарізаю кубиком.  Тепер всипаю підсмажені грінки.

Готую заправку. У миску я кладу три жовтки. Додаю зубчики часнику, дрібненько нарізані (можете видавити, я інколи так роблю). Трішки свіжої зелені — у мене пучок петрушки чи кропу. Дрібно січу і теж додаю. Тепер сметану, олію, і гірчицю в зернах. Сіль — обережно, бо мариновані огірки вже солоні. Трохи чорного перцю. І це все добре вимішую ложкою. Я завжди пробую заправку одразу — чи всього вистачає, чи не пересолено.

Змішуємо салатик. Тепер лишилося з’єднати все. Виливаю заправку в миску і обережно, але ретельно перемішую. Салат виходить легкий, ароматний, малокалорійний, без майонезу.

Я перекладаю салат у прозору гарну мисочку — так він виглядає ще апетитніше. І вже можна нести до столу.

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here