Найкраща страва на святковий стіл, яку готую кожного року! Хочу поділитись рецептом, бо це неймовірно смачно, краще будь-яких салатів!
Інгредієнти:
Пюре:
- 1 кг. 200 г картоплі відвареної
- 100 г вершкове масло
- 1 ч. л. солі
- 1/2 ч. л. чорний перець
- 1 ч. л. чебрець
- 1 ч. л. універсальна приправа
- 2 гілочки свіжої петрушки
Соус:
- 200 г майонезу
- 5 ст. л. йогурт
Додатково:
- 200 г сиру твердого
- 7-8 маринованих огірків
- 100 г оливок
- 200 г шинки
- 150 г кукурудзи консервованої
- 150 г гороху консервований зелений
- 7-8 варених яєць
- 10 чері помідорів
Приготування:
Спочатку роблю пюре з спеціями, картоплю очищаю і нарізаю шматочками, відварюю у підсоленій воді до готовності, перетворюю на пюре разом з м’яким вершковим маслом. Додаю сіль, чорний перець, чебрець, приправи, подрібнену петрушку, перемішую. Ділю на 3 рівні частини.
Роблю соус, змішую у мисочці майонез та йогурт.
У роз’ємну форму викладаю шар пюре, змащую соусом. Посипаю тертим сиром. Огірки та оливки нарізаю кубиками, викладаю зверху.

Шинку нарізаю також кубиками, викладаю. Далі другий шар картоплі, розрівнюю. Знову змащую соусом, всипаю кукурудзу, горох та тертий сир. Ще трішки оливок та огірків. Тепер натираю на терці варені яйця і ще викладаю трішки шинки. Викладаю третю частину картоплі, розрівнюю шар.

Тепер усю страву змащую соусом, посипаю тертими яйцями зверху та по боках. Прикрашаю помідорами, кукурудзою, оливками, шинкою та зеленню. Смачного!
