Дівчатка, сьогодні маю для вас не рецепт, а золото! Просто натираю ковбасу на тертці! Страва, яка подобається усім без винятку!
Інгредієнти:
- Ковбаса – 200 г
- Сир твердий – 200 г
- Цибуля зелена – 1 пучок
- Яйця сирі – 2 шт.
- Сіль – 0,5 ч. л.
- Цукор – 1 ч. л.
- Перець мелений за смаком
- Кефір – 1 скл.
- Сода – 0,5 ч. л.
- Розпушувач – 1 ч. л.
- Борошно – 5 ст. л.
- Олія – для обсмжування
Приготування:
Збиваю вінчиком яйця з сіллю, цукром, перцем та кефіром. Натираю на терці ковбасу, сир, нарізаю дрібно зелену цибулю, змішую усе разом. Тоді додаю соду, розпушувач та борошно, перемішую.

Розігріваю олію в сковорідці, викладаю масу ложкою і обсмажую до золотистості з обох сторін.

Смачного!
