Моя бабуся навчила мене цьому рецепту! Смачно і просто! Вони такі смачні, що я готую їх щонайменше 3 рази на тиждень! Це найкращий рецепт картоплі!
Інгредієнти:
- 3 картоплин відварених
- сіль, чорний мелений перець, сушений часник
- 200 г сиру пармезан
- олія для обсмажування
- 3 скибочки сиру чеддер
Начинка:
- 1 цибуля
- 200 г фаршу
- мелена паприка, чорний мелений перець
- олія для обсмажування
Приготування:
Картоплю очищаю, відварюю у підсоленій воді до готовності. Поті охолоджую і натираю на терці. Тепер на сковорідці розігріваю олію, викладаю картоплю, додаю чорний мелений перець, сушений часник та сіль, перемішую та обсмажую декілька хвилин, помішуючи. Додаю тертий на терці сир пармезан, перемішую декілька хвилин, щоб він розтопився. Перекладаю масу у миску і ще гарячу одразу ділю на 2 рівні частини. На пергаменті формую два однакові коржика розміром з сковорідку, також поки маса ще гаряча.

Начинка:
На сковорідці розігріваю олію та обсмажую до прозорості дрібно порізану цибулю. Додаю фарш, обсмажую все декілька хвилин. Додаю мелену паприку, чорний мелений перець, перемішую, обсмажую до готовності під кришкою. Перекладаю у миску, охолоджую.
Знову на сковорідці розігріваю олію, викладаю перший картопляний коржик, зверху усю начинку і ще кладу скибочки сиру чеддер, зверху кладу другий картопляний коржик. Смажу з кожного боку під кришкою до золотистої скоринки.

Нарізаю та подаю з улюбленим соусом, смачного!

Їли пармезан????? Селера??? Бабусі….
Ви якщо ділитися своїми рецептами
Краще буде , якщо рецепт від куми , а ліпше від кума….
Де в СРСР бабуся могла купити Пармезан?Хоч би не брехала.
Але рецепт гарний.
Тільки у наших мам а особливо у бабусь не було сиру пармезан і чедер.
Це я теж хотіла сказать,де той сир був.Його й зараз не всі мають.