Я обожнюю смак кокосової стружки та аромат ванілі! Якщо ви теж, то вам обов’язково потрібно скуштувати цей десерт! Беру мінімум інгредієнтів і стільки насолоди!
Інгредієнти:
- 4 яйця
- дрібка солі
- 250 г натурального йогурту (або сметани)
- ароматизатор або ваніль – за смаком
- 125 г кокосової стружки
- горіхи або кокосова стружка для прикраси
Приготування:
У велику миску розбиваю яйця, додаю дрібку солі, збовтую вінчиком, щоб утворилася така легка, повітряна суміш. Тепер додаю натуральний йогурт, можна взяти сметану — нежирну чи жирну, тут без різниці. Важливо тільки, щоб продукт був кисломолочний. Далі я додаю трошки ванілі. Знову все збиваю вінчиком, поки суміш не стане однорідною. Я всипаю кокосову стружку, ложкою акуратно перемішую. І все — тісто готове! Так просто, що навіть смішно. Залишаю його на кілька хвилин, щоб кокос увібрав вологу.

Беру форму, у мене діаметром 20 см. Чим менша форма, тим вищим буде десерт, але я використовую ту, яка є. Застеляю пергаментом, виливаю тісто у форму. Зверху посипаю подрібненими горішками або кокосовою стружкою. Ставлю у духовку, розігріту до 180°C, на 30–35 хвилин. Орiєнтуюся за зовнішнім виглядом — він має стати рум’яним, як маленьке сонечко.

Для подачі поливаю згущеним молоком, медом або сиропом за бажанням, смачного!
