Приготую сьогодні до теплого чаю найгарніший осінній торт за лічені хвилини! Усі шукають цей рецепт, а я поділюсь!
Інгредієнти:
Тісто:
- Яйця – 3 шт.
- Дрібка солі
- Цукор – 140 г
- Ванільний цукор (або ванільний екстракт) – 1 ч. л.
- Йогурт або сметана – 6 ст. л.
- Олія – 100 мл
- Борошно – 7 ст. л.
- Розпушувач – 2 ч. л.
Крем:
- Рікота або кисломолочний сир – 180 г
- Яйце – 1 шт.
- Цукор – 2 ст. л.
- Ванільний цукор – 1/3 ч. л.
- Кукурудзяний крохмаль – 1 ст. л.
- Яблука – 2 шт.
- Свіжої або замороженої чорниці -70 г
Приготування:
Тісто:
Збиваю яйця міксером з дрібкою солі, ванільним та звичайним цукром до пишної та світлої маси. Додаю йогурт чи сметану, олію, перемішую. Просіюю борошно і розпушувач, замішую вінчиком до однорідності. Форму діаметром 26 см застеляю пергаментом, змащую вершковим маслом і виливаю усе тісто.
Крем:
До сиру додаю яйце, цукор, ванільний цукор, крохмаль, пробиваю блендером до консистенції крему. Перекладаю у кондитерський мішок, викладаю увесь крем поверх тіста.

Яблука нарізаю тонкими пластинками, викладаю по колу, всередину кладу чорниці. Відправляю у духовку при температурі 170 градусів на 40 хвилин.

Нарізаю та смакую з чаєм!
