Пиріг «Осінній привіт» — сусідка 2 рази просила рецепт. Найсмачніший пиріг Осені

Приготую сьогодні до теплого чаю найгарніший осінній торт за лічені хвилини! Усі шукають цей рецепт, а я поділюсь! 

Інгредієнти:

Тісто:

  • Яйця – 3 шт.
  • Дрібка солі
  • Цукор – 140 г
  • Ванільний цукор (або ванільний екстракт) – 1 ч. л.
  • Йогурт або сметана – 6 ст. л.
  • Олія – 100 мл
  • Борошно – 7 ст. л.
  • Розпушувач – 2 ч. л.

Крем:

  • Рікота або кисломолочний сир – 180 г
  • Яйце – 1 шт.
  • Цукор – 2 ст. л.
  • Ванільний цукор – 1/3 ч. л.
  • Кукурудзяний крохмаль – 1 ст. л.
  • Яблука – 2 шт.
  • Свіжої або замороженої чорниці -70 г

Приготування:

Тісто:

Збиваю яйця міксером з дрібкою солі, ванільним та звичайним цукром до пишної та світлої маси. Додаю йогурт чи сметану, олію, перемішую. Просіюю борошно і розпушувач, замішую вінчиком до однорідності. Форму діаметром 26 см застеляю пергаментом, змащую вершковим маслом і виливаю усе тісто.

Крем:

До сиру додаю яйце, цукор, ванільний цукор, крохмаль, пробиваю блендером до консистенції крему. Перекладаю у кондитерський мішок, викладаю увесь крем поверх тіста.

Яблука нарізаю тонкими пластинками, викладаю по колу, всередину кладу чорниці. Відправляю у духовку при температурі 170 градусів на 40 хвилин.

Нарізаю та смакую з чаєм!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here