Беру 1 яблуко і готую цей десерт за 5 хвилин! Не потрібна духовка, маю для вас швидкий та простий десерт, ідеальний для швидкого та смачного сніданку!
Інгредієнти:
- 1 яйце
- 40 г цукру
- ваніль дрібка або ванільний екстракт
- 125 г йогурту
- 60 мл олії
- 50 мл молока
- 250 г борошна
- 6 г розпушувача
- дрібка солі
- 1 яблуко ( цукор + кориця)
- 2 ст. л. олії для обсмажування
- цукрова пудра (для подачі)
Приготування:
Змішую вінчиком яйце, цукор ваніль та йогурт. Вливаю олію та молоко, перемішую. Просіюю борошно та розпушувач, додаю сіль, замішую до однорідності вінчиком. Яблуко очищаю, нарізаю тонкими півкільцями, посипаю цукром та корицею.
Розігріваю олію в сковорідці, викладаю масу ложкою, зверху кладу дві пластинки яблука.

Обсмажую до золотистості з обох сторін. Викладаю на паперові рушники, щоб позбутись зайвої олії.

Прикрашаю цукровою пудрою, смачного!
