Готую цей смачний і дуже ніжний пиріг двічі на день і просять ще! Царська випічка! Просто та дуже смачно! До чаю і кави він ідеальний!
Інгредієнти:
Тісто:
- Яйця – 4 шт.
- Сіль – 1/4 ч. л.
- Ванільний цукор – 1 ч. л.
- Цукор – 200 г
- Олія – 120 г
- Кефір – 120 г
- Борошно – 300 г
- Розпушувач – 1 ст. л.
Начинка:
- Сир кисломолочний – 300 г
- Яйце – 1 шт.
- Ванільний цукор – 1 ч. л.
- Цукор – 2 ст. л.
Приготування:
Тісто:
Збиваю яйця міксером з сіллю, ванільним цукром та цукром до пишної та світлої маси. Вливаю олію, кефір, перемішую. Просіюю борошно і розпушувач, замішую вінчиком до однорідності. Форму 30 на 20 см застеляю пергаментом і викладаю усе тісто.

Начинка:
Змішую сир, яйце, ванільний та звичайний цукор. Перекладаю начинку у кондитерський мішок, викладаю на тісто сіточкою. Відправляю у духовку при температурі 180 градусів на 35-40 хвилин.

Прикрашаю цукровою пудрою, смачного!
