Мама навчила! Склянка Кефіру і 1 Яйце — Готую 20 років замість Пиріжків.

Дістався мені найкращий рецепт від мами, беру просто кефір і яйце, готується дуже просто! Таку смакоту обожнює вся моя сім’я, ви також спробуйте!

Інгредієнти:

  • кефір – 250 мл
  • яйце – 1 шт.
  • цукор – 1 ст. л.
  • сіль – 1/4 ч. л.
  • борошно – 230 г
  • сода – ½ ч. л.
  • олія для смаження
  • мед, полуниця, м’ята для подачі

Приготування:

Вливаю у каструлю кефір, нагріваю приблизно до 40 градусів. Тим часом у мисці збиваю виделкою яйце з цукром та сіллю, тепер вливаю теплий кефір, перемішую. Просіюю борошно та соду, замішую до однорідності.

Розігріваю олію в сковорідці, викладаю масу ложкою і обсмажую до золотистості з обох сторін.

Поливаю медом, прикрашаю м’ятою та полуницею, це за бажанням, смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here