Дістався мені найкращий рецепт від мами, беру просто кефір і яйце, готується дуже просто! Таку смакоту обожнює вся моя сім’я, ви також спробуйте!
Інгредієнти:
- кефір – 250 мл
- яйце – 1 шт.
- цукор – 1 ст. л.
- сіль – 1/4 ч. л.
- борошно – 230 г
- сода – ½ ч. л.
- олія для смаження
- мед, полуниця, м’ята для подачі
Приготування:
Вливаю у каструлю кефір, нагріваю приблизно до 40 градусів. Тим часом у мисці збиваю виделкою яйце з цукром та сіллю, тепер вливаю теплий кефір, перемішую. Просіюю борошно та соду, замішую до однорідності.

Розігріваю олію в сковорідці, викладаю масу ложкою і обсмажую до золотистості з обох сторін.

Поливаю медом, прикрашаю м’ятою та полуницею, це за бажанням, смачного!
