Такі ароматні коржики з кисломолочним сиром сьогодні приготую, розлітаються на ура! Дуже простий і швидкий рецепт!
Інгредієнти:
Тісто:
- 500 мл кефіру
- 1 ч. л. солі
- 1 ч. л. соди
- 1 ст. л. цукру
- 700 г борошна
Начинка:
- 700 г кисломолочного сиру
- 3 яйця
- сіль
- олія для смаження
Приготування:
Тісто:
У мисці змішую кефір, сіль, соду та цукор, всипаю борошно та замішую тісто руками. Накриваю тісто відпочити на 30 хвилин.

Начинка:
До сиру додаю сіль та яйця і перемішую.

Ділю тісто на шматочки і формую кульки. Тепер ці кульки розкачую в тоненькі коржики, викладаю майже по всьому діаметру сирну начинку.

Зверху прикриваю іншими тоненькими коржиками, защіпаю тісто разом, за бажанням можна зробити руками такі красиві бортики.

Розігріваю олію в сковорідці та обжарюю до золотистості.

Яка смакота виходить!

Ну не має українською “творог”!
Скажіть будь ласка,а в духовій шафі ,можна випікати такі коржики,бо не любимо смажені в олії,дякую.
Немає в українській мові слова ТВОРОГ.
Виправимось)