Маю простий і дуже смачний рецепт бабусиних пиріжків з фаршем! Роблю ще улюблений соус до них і вони розлітаються зі столу за лічені хвилини!
Інгредієнти:
Тісто:
- яйце 1 шт.
- сіль 1 ч. л.
- цукор 1 ст. л.
- кефір теплий 400 мл
- вершкове масло розтоплене 50 г
- борошно 700 г
- розпушувач 1 ч. л.
Начинка:
- фарш 400 г
- цибуля 1 шт.
- сіль, перець, паприка і спеції за смаком
Соус:
- томатна паста 4 ст. л.
- вода 50 мл
- 1 зуб. часнику
- кріп
- оцет 1 ст. л. (9%)
- гострий соус за смаком
- сіль за смаком
Приготування:
У мисці змішую вінчиком яйце з сіллю та цукром. Вливаю теплий кефір і розтоплене вершкове масло, перемішую. Всипаю Борошно та розпушувач і замішую тісто руками. Накриваю харчовою плівкою на 10 хвилин.

До фаршу додаю натерту на терці цибулю, солю, перчу, всипаю спеції за смаком і добре перемішую. Формую руками невеличкі кульки.

Тісто ділю на шматочки, формую кульки, тоді коржики. Викладаю кульки з фаршу та защипую щільно тісто, формуючи пиріжки. Також притискаю злегка зверху руками.

На сковорідці розігріваю олію та обсмажую пиріжки з обох боків до золотистості.

Соус:
У мисці змішую томатну пасту, воду, витискаю часник через прес, подрібнюю кріп, вливаю оцет, солю і за смаком можна додати гострий соус.

Подаю ароматні пиріжки з соусом, смачного!
