Беру Кефір, 1 Яйце та 10 хвилин! Забутий рецепт 60-х років! Так готувала моя прабабуся!

Готую смачнющі пончики за рецептом моєї прабабусі, я беру всього лиш кефір, 1 яйце і витрачаю 10 хвилин! Дуже нагадують дитинство, такі ж пухкі і солодкі!

Інгредієнти:

  • кефір 1 скл.
  • сіль 0,5 ч. л.
  • цукор 2 ст. л.
  • ванільний цукор 1 ст. л.
  • яйце 1 шт.
  • розпушувач 1 ч. л.
  • борошно 300 г
  • олія 2 ст. л.

Приготування:

Змішую у мисці кефір, сіль, ванільний та звичайний цукор і яйце до однорідності маси.

Всипаю розпушувач і борошно та замішую руками тісто. Змащую тісто і глибоку миску олією, накриваю харчовою плівкою та залишаю на 10 хвилин.

Ділю тісто на 12 шматочків, формую з них однакові кульки, накриваю плівкою.

Дістаю кульки по одному з під плівки, роблю пальцем дірочки по середині і формую пончики.

Розігріваю велику кількість олії на сковорідці і обжарюю з обох боків до золотистого кольору на середньому вогні.

Прикрашаю цукровою пудрою, смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (2)2

Залишити коментар

Drop file here

  1. Повністю згодна з Анною. Останнім часом у багатьох рецептах пишуть,що у кефір додають розпушувач.Повна маячня. Тільки сода. Кефір сам її гасить. Зробила по одному рецепту з розпушувачем ( а раптом вийде) ,так тісто практично не піднялося.

    Відповісти
  2. Коли робила пончики прабабуся не було ні розпушувача,ні харчової плівки

    Відповісти