Булочки, якими я пишаюсь! Всі подруги кажуть відкривати пекарню! Дуже смачне тісто і ніжна начинка

Настав сезон полуниці, тож запрошую приготувати смачні булочки з сиром та полуницею.

Інгредієнти:

Тісто:

  • 450 г борошно
  • 80 г розтоплене масло
  • 1 яйце
  • 1 п. ванільного цукру
  • 1,5 ч. л. сухі дріжджі
  • 1 ст. л. цукру
  • 200 г молока теплого
  • 1 ст. л. олії

Начинка:

  • 300 г кисломолочного сиру
  • 1 яйце
  • 2 ст. л. цукру або цукрової пудри
  • 1 п. ванільного цукру
  • 1 ст. л. крохмалю
  • полуниця

Приготування:

Тісто:

До борошна додаю розтоплене масло, яйце, ванільний цукор, сухі дріжджі, цукор, перемішую гарно.

Поступово вливаю тепле молоко, замішую. В кінці додаю олію. Залишаю на 40-60 хвилин.

Начинка:

До сиру додаю яйце, цукор, ванільний цукор та перемішую до однорідності, можна блендером.

Мию полуницю та нарізаю шматочками, додаю крохмаль та цукор, перемішую.

Руки змащую олією, формую кульки з тіста і кладу на форму застелену пергаментом.

Вмакую стакан у борошно, роблю заглиблення та викладаю сиркову масу.

Поверх кладу полуницю. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 20 хвилин.

Зверху на готову випічку також викладаю полуницю, прикрашаю м’ятою та цукровою пудрою.

Заварюю чайок та кличу сім’ю смакувати!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here