Настав сезон полуниці, тож запрошую приготувати смачні булочки з сиром та полуницею.
Інгредієнти:
Тісто:
- 450 г борошно
- 80 г розтоплене масло
- 1 яйце
- 1 п. ванільного цукру
- 1,5 ч. л. сухі дріжджі
- 1 ст. л. цукру
- 200 г молока теплого
- 1 ст. л. олії
Начинка:
- 300 г кисломолочного сиру
- 1 яйце
- 2 ст. л. цукру або цукрової пудри
- 1 п. ванільного цукру
- 1 ст. л. крохмалю
- полуниця
Приготування:
Тісто:
До борошна додаю розтоплене масло, яйце, ванільний цукор, сухі дріжджі, цукор, перемішую гарно.
Поступово вливаю тепле молоко, замішую. В кінці додаю олію. Залишаю на 40-60 хвилин.
Начинка:
До сиру додаю яйце, цукор, ванільний цукор та перемішую до однорідності, можна блендером.
Мию полуницю та нарізаю шматочками, додаю крохмаль та цукор, перемішую.
Руки змащую олією, формую кульки з тіста і кладу на форму застелену пергаментом.
Вмакую стакан у борошно, роблю заглиблення та викладаю сиркову масу.
Поверх кладу полуницю. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів приблизно 20 хвилин.
Зверху на готову випічку також викладаю полуницю, прикрашаю м’ятою та цукровою пудрою.
Заварюю чайок та кличу сім’ю смакувати!








