У нас вже на повний рік сезон полуниці і можна робити смачні заготівлі на зиму. Це один із найпростіших рецептів заготівлі полуниці, легше її лише заморозити. Полуниця виходить неймовірно ароматна, яскрава, смачна у великій кількості солодкого соку. Зберігати цю заготовку бажано у холодильнику. Так, займає місце, але я заготовляю полуницю різними способами, тому хоч пару баночок такої полуниці можна зробити і сховати вниз холодильника. Якщо полуниця соковита, то із цієї кількості інгредієнтів вийде дві літрові баночки.
Інгредієнти:
- Полуниця – 1 кг.
- Цукор – 800 г.
Приготування:
Полуницю почистимо від гілочок, промиємо ягоди.

Велику полуницю розріжемо у довжину на чотири частини, а якщо ягоди дрібні, то розріжемо їх на дві половинки. Викладаємо ягоди в тарілку, додаємо цукор і залишаємо тарілку при кімнатній температурі на ніч. Через деякий час ягоди дадуть сік, треба починати перемішувати, щоб цукор розчинився. Таким чином полуницю перемішуємо кожні 2-3 години. Цукру можна додати кілограм, але й 800 г. як на мене дуже солодко.

Вранці полуницю перемішуємо, перевіряємо, щоб цукор розчинився. Соку ягоди дадуть багато. Якщо цукру немає, то розкладаємо заготовку чистими сухими баночками і ховаємо в холодильник.

Легких заготовок!
