Без варіння ягід і не псується! Вишневе варення у власному соці на зиму

Таке вишневе варення я використовую як начинку для пиріжків, пирогів, тортів. Діти його просто до сирників і налисників просять. Загалом дуже смачно. Рекомендую заготувати!

Інгредієнти:

  • Вишня, 1 кг;
  • Цукор, 1 кг;
  • Вода, 200 мл;
  • Лимонна кислота, 3.5 г.

Приготування:

Воду змішуємо із цукром і ставимо на невеликий вогонь. Варимо сироп до кипіння.

Додаємо лимонну кислоту та варимо ще 7 хвилин. Можна кілька разів перемішати сироп.

Вишню промиваємо та залишаємо стікати.

Укладаємо вишню у зручну ємність та заливаємо гарячим сиропом. Обережно утоплюємо вишню в сиропі і залишаємо на 10 хвилин.

Зливаємо сироп і повторюємо процедуру – ставимо на вогонь, кипить  7 хвилин, заливаємо вишню, перемішуємо і цього разу я залишила на 25 хвилин.

Зливаємо сироп і 3 раз повторюємо процес варіння.

Стерилізуємо банки будь-яким зручним для вас способом.

Знову кип’ятимо 7 хвилин сироп, а в цей час розкладаємо ягоди по банках і заливаємо сиропом. Закручуємо кришки, перевертаємо, укутуємо і залишаємо остигати при кімнатній температурі.

Порада: ягоди укладаємо по половині банки, все інше заливаємо сиропом. Так само ви можете варити і варення з абрикосів.

Збережіть або поділіться