Таке вишневе варення я використовую як начинку для пиріжків, пирогів, тортів. Діти його просто до сирників і налисників просять. Загалом дуже смачно. Рекомендую заготувати!
Інгредієнти:
- Вишня, 1 кг;
- Цукор, 1 кг;
- Вода, 200 мл;
- Лимонна кислота, 3.5 г.
Приготування:
Воду змішуємо із цукром і ставимо на невеликий вогонь. Варимо сироп до кипіння.
Додаємо лимонну кислоту та варимо ще 7 хвилин. Можна кілька разів перемішати сироп.

Вишню промиваємо та залишаємо стікати.

Укладаємо вишню у зручну ємність та заливаємо гарячим сиропом. Обережно утоплюємо вишню в сиропі і залишаємо на 10 хвилин.

Зливаємо сироп і повторюємо процедуру – ставимо на вогонь, кипить 7 хвилин, заливаємо вишню, перемішуємо і цього разу я залишила на 25 хвилин.
Зливаємо сироп і 3 раз повторюємо процес варіння.
Стерилізуємо банки будь-яким зручним для вас способом.
Знову кип’ятимо 7 хвилин сироп, а в цей час розкладаємо ягоди по банках і заливаємо сиропом. Закручуємо кришки, перевертаємо, укутуємо і залишаємо остигати при кімнатній температурі.



Порада: ягоди укладаємо по половині банки, все інше заливаємо сиропом. Так само ви можете варити і варення з абрикосів.