Полуничне морозиво: супер смакота в літню спеку. Цей крем такий ніжний, смак його неперевершений

Сьогодні неймовірно смачне Полуничне морозиво – торт, яке дуже смакує в спекотну днину та виходить таке чудове! Цей крем такий ніжний, смак його неперевершений, з полуницею чи шоколадний, в поєднанні супер, а ще з вафлями, звичайно можна готувати просто без вафель та заморозити замість десерту, варто таке готувати.

Інгредієнти:

  • 5 жовтків
  • 250 г цукру
  • 350 г полуниці
  • 0,5 л. сметани або вершки
  • 1 ст. л. какао
  • 4 вафлі

Приготування:

Змішую жовтки з цукром у мисці, ставлю на водяну баня, варю до посвітління і загустіння, постійно помішуючи. Залишаю охолоджуватись.

У чашу блендера вливаю сметану та додаю жовтки, збиваю до однорідності.

Полуницю нарізаю на дрібні кусочки, розминаю виделкою до однорідної маси.

Ділю масу на 2 частини, до однією додаю какао, до іншої – полуницю і добре замішую дві маси.

На вафлі викладаю полуничний крем.

Тоді кладу вафлю і шоколадний крем, так викладаю усі вафлі, чергуючи креми.

Нарізаю шматочками, заварюю чай і кличу сім’ю до столу!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here