Сьогодні неймовірно смачне Полуничне морозиво – торт, яке дуже смакує в спекотну днину та виходить таке чудове! Цей крем такий ніжний, смак його неперевершений, з полуницею чи шоколадний, в поєднанні супер, а ще з вафлями, звичайно можна готувати просто без вафель та заморозити замість десерту, варто таке готувати.
Інгредієнти:
- 5 жовтків
- 250 г цукру
- 350 г полуниці
- 0,5 л. сметани або вершки
- 1 ст. л. какао
- 4 вафлі
Приготування:
Змішую жовтки з цукром у мисці, ставлю на водяну баня, варю до посвітління і загустіння, постійно помішуючи. Залишаю охолоджуватись.
У чашу блендера вливаю сметану та додаю жовтки, збиваю до однорідності.
Полуницю нарізаю на дрібні кусочки, розминаю виделкою до однорідної маси.
Ділю масу на 2 частини, до однією додаю какао, до іншої – полуницю і добре замішую дві маси.
На вафлі викладаю полуничний крем.
Тоді кладу вафлю і шоколадний крем, так викладаю усі вафлі, чергуючи креми.
Нарізаю шматочками, заварюю чай і кличу сім’ю до столу!






