Готую сьогодні торт із трьох коржів із різними начинками. Те, що ми їли в дитинстві, сильно у нас запам’ятовується у свідомості та душі. Це дуже смачно!
Інгредієнти:
Для 3-х коржів:
- Яйце – 3 шт.
- Цукор – 270 гр.
- Сметана – 450 гр.
- Сода – 1,5 ч. л.
- Сіль – щіпка на кожен корж
- Борошно – 300 гр.
- Мак – 40 гр.
- Волоський горіх – 100 гр.
- Какао порошок – 2 ст. л.
Крем:
- Сметана 20% – 800 гр.
- Цукор – 1/2 склянки
- Згущувач вершків і сметани 1 пак.
- Для прикраси : темний шоколад або волоські горіхи
Приготування:
Мак спочатку заливаю окропом на 15 хвилин. Волоський горіх також промиваю, заливаю окропом і даю просохнути.

Перший корж:
У глибоку миску розбиваю 1 яйце, насипаю 90 грамів цукру та збиваю віночком чи міксером до пишної піни.

Далі додаю 150 грамів сметани, в якій попередньо загасила пів чайної ложки соди і знову перемішую.

Наприкінці додаю 100 грамів борошна та 2 столові ложки какао, перемішую.

У форму кладу фольгу, змащую маслом і виливаю тісто. Випікаю за температури 200 градусів 15 хвилин.

Другий корж:
Роблю все те саме, що і з першим коржем, тільки додаю в кінці в тісто мак, з якого раніше злила воду.

Третій корж:
Роблю тісто аналогічно що для першого і другого коржа, тільки тепер додаю дрібно подрібненні волоські горіхи.

Все, коржі готові, даю їм час охолонути. Щоб коржі було зручно класти один на одного і торт мав гарний вигляд, я зверху зрізаю верхівки.

Крем:
Сметану засипаю цукром і збиваю до пишної піни. Далі всипаю згущувач для вершків і сметани та ще трохи збиваю.

Крем виходить густим і пишним.

Коржі за бажанням можна просочити перед нанесенням крему якимось ягідним сиропом або навіть яблучним соком.
Перший корж викладаю шоколадним, я на нього накладаю крем, потім зверху кладу корж із маком, знову крем, останній корж із волоським горіхом і знову накладаю крем.

Зверху і з боків посипаю тертим шоколадом. Ставлю торт в холодильник мінімум на 8 годин.

Ось і все, така красива смакота виходить!
