Цей спосіб працює як для смажених пиріжків, так і для пиріжків у духовці. Багато людей впевнено кажуть, що смажені пиріжки треба з’їсти одразу, як тільки охолонуть – задубніють і все, несмачно. Я з цим докорінно не згодна.
Значить, ви просто не вмієте готувати смажені пиріжки. Навіть без дріжджів пиріжки будуть м’якими, повітряними, дуже пишними та смачними. Цією хитрістю зі мною поділилася подружка, вона обожнює випічку і практично щодня щось пече або смажить для своєї сім’ї. Досвід у неї грандіозний!
Отже, що ж це за секретний інгредієнт, який треба додати, щоб пиріжки не черствіли після остигання?!
Дорогі мої – це крохмаль! Можна брати картопляний чи кукурудзяний. З кукурудзяним, на мій погляд, пиріжки ще повітряніші і ніжніші.

На якому етапі його потрібно добавляти в тісто?
Крохмаль змішуємо з борошном обов’язково! Просіюємо через сито і замішуємо тісто вже за рецептом. Я зазвичай беру 350 г. борошна та 50 г. крохмалю.
Ось мої самі ходові пропорції, за якими зазвичай готую:
- Ряжанка (можна і кефір, але з ряжанкою мені смачніше) – 300 мл.
- Борошно – 360 гр.
- Крохмаль – 40 гр.
- Цукор – 1 ч.л.
- Сіль – 0,5 ч.л.
- Яйце – 1 жовток.
- Олія – 1 ст.л.
- Сода – 0,5 ч.л.
:
Якщо вам цікавий повний і детальний рецепт – залиште смайлик в коментарях)
❤
🙂
😁
😀
Цікавий рецепт.Обов’язково приготую.Дякую.
👍👍👍
😀
Гарні і простенькі рецепти!
Смачно!
🤗
Тісто дуже добре. Дякую за рецепт.
На здоровʼячко)
На вигляд дуже апетитні
💯
👍😀
Супер
Де подивитись повний процес приготування
Тут https://gospodynka.com.ua/2024/01/20/podruga-z-sela-navchyla-gotuvaty-pravylni-pyrizhky-bez-drizhdzhiv-ta-kefiru-za-inshymy-reczeptamy-gotuvaty-ne-hochetsya/
😊
Хочу рецепт покроковий
Дуже гарні,хочу пошаговий рецепт
Дякую❤️. Думаю хороший це рецепт. Обов’язково спробую.
Супер
Пиріжки дуже смачні.Дякую
Смачно.
Гарні а на смак?
👍
👍
👍
Дякую
❤️
Супер
На вигляд дуже смачні.
👍
😃
😂
🙂
Вони чудові,виглядають пухкими,сподіваюсь,що смачнющі😋😉
🤗
😃
Не відкривається.
🙂
😊
😋
Супер
🙂