Шукайте 100% рецепт смажених пиріжків без дріжджів, щоб були пишні та їсти одне задоволення? Ви його знайшли! Саме так готувати пиріжки мене навчила моя сільська подруга. Дякую їй велике. Тепер інших рецептів не визнаю, тільки так і готую. Тому я і назвала ці пиріжки “правильними”.
Інгредієнти:
Тісто:
- Ряжанка – 300 мл.
- Борошно – 360 г.
- Крохмаль – 40 г.
- Цукор – 1 ч.л.
- Сіль – 0,5 ч.л.
- Яйце – 1 жовток.
- Олія – 1 ст.л.
- Сода – 0,5 ч.л.
Начинка:
- Сир – 300 г.
- Білок яйця – 1 шт.
- Сметана – 2 ст.л.
- Цукор – 2 ст.л.
- Ваніль – за бажанням.
- Манна крупа – 1 ст.л.
- Гарбуз – 150 гр.
Приготування:
Замість кефіру ми беремо ряжанку! Ряжанка має бути кімнатної температури і в жодному разі не холодною. Тісто на ряжанці виходить набагато ніжніше і без кислинки. До ряжанки додаємо яйце кімнатної температури, але лише один жовток. Білок не потрібно додавати, він зробить тісто грубішим і пиріжки стають черстві.

Цукру в тісто додаємо мало, інакше пиріжки не будуть дуже пишними. 1 чайної ложки достатньо. Додаємо сіль та олію. Перемішуємо до однорідного стану, роблю це міксером. Швидко і зручно.

До борошна додаємо крохмаль. Беріть будь-який: картопляний чи кукурудзяний. Тісто з крохмалем буде повітряніше і пиріжки ще не будуть так “дубіти” після остигання. Додаємо частинами просіяне борошно з крохмалем в ряжанку і замішуємо тісто.

Як важко стає вимішувати ложкою або міксером, присипаємо стіл борошном і замішуємо тісто руками.

Розтягуємо тісто і лише зараз додаю соду! Це важливо. Нічим гасити соду не треба, інакше такої пишноти в пиріжках ви не досягнете.

Продовжуємо заміс тіста. Довго вимішувати не треба. Глибоку миску змащуємо трохи олією, викладаємо тісто, накриваємо рушником. Готуємо будь-яку начинку. Мій варіант начинки є в інгредієнтах. Із цього тіста відразу можна готувати. Не треба чекати, поки воно настоїться.
Тісто поділяю на 10 шматочків вагою 70 гр. Формую колобки, закриваю їх рушником.

Додаю в тісто начинку, защипую краї.

Щоб пиріжки не були всередині сирими, смажити потрібно у великій кількості олії. Щоб олія доходила до середини пиріжка. Це важливо! Я беру невелику сковорідку.

Смажимо пиріжки до рум’яної скоринки із двох сторін на невеликому вогні. Не треба вогонь робити сильним. Олія буде надто гарячою, в результаті пиріжки зовні зарум’яняться, а всередині залишаться сирими. Нам цього не треба.

Ось такі вони всередині. Ну ж смакота, правда?

Дякую за чудовий рецепт!