Вирішила я якось зробити з популярного європейського десерту, щось на український лад. І ось такі булочки в мене вийшли, так сказати “Українські сінабони”. Ну, а що – Звучить! А якшо серйозно кажучи, то булочки виходять направду дуже смачні та ніжні, навіть на другий день. І такий варіант мені навіть більше сподобався за оригінал.
Інгредієнти:
Тісто:
- Молоко 200 мл.
- Вершкове масло 30 гр.
- Рослинна олія 30 мл.
- Яйце 1 шт.
- Цукор 3 ст. л.
- Ванільний цукор
- Сіль 1/4 ч. л.
- Дріжджі сухі 1 ч. л.
- Борошно 300 гр. на заміс + 200 гр. вимішати (500 гр. всього)
Начинка:
- Яблука 2 великих
- Лимонний сік 2-3 ч. л.
- Цукор 3 ст. л.
- Кориця 2-3 ч. л.
- Варене згущене молоко 200 гр.
Приготування:
Тісто:
Спочатку змішую сухі інгредієнти: борошно, сухі дріжджі, сіль, ванільний цукор та цукор.

Підігріваю вершкове масло і в окремій ємкості до нього додаю яйце, рослинну олію та трішки теплого молока. Перемішую.

Вливаю цю масу у борошно та виливаю усе молоко. Перемішую до консистенції тіста.

На рівну поверхню насипаю борошно і замішую руками тісто. Воно має вийти м’якеньке, однорідне і майже не липнути до рук.

Кладу тісто в миску, накриваю харчовою плівкою і залишаю на 30-40 хвилин, воно має підрости.

Начинка:
Очищаю від шкірки яблука та натираю на терці, додаю цукор, корицю та лимонний сік, перемішую.

Тісто піднялось, на стіл наливаю олію, трішки вминаю його і ділю на 2 рівні частини.

Беру один кусочок тіста і розкатую на рівній поверхні в прямокутний пласт. Змащую згущеним молоком, приблизно 2 сантиметри до одного краю не змащую, щоб було легше закрутити. Яблука відділяю від власного соку і викладаю на пласт, розрівнюю. Закручую в рулет.

Ніж змащую олією та нарізаю булочки, приблизно по 5 сантиметрів.

Форму змащую олією, можна покласти пергаментний папір. Викладаю булочки, випікаю у розігрітій духовці до 180, приблизно 20-35 хвилин.

Неймовірно ніжні, ароматні і смачні булочки вийшли!
