Минулої зими, коли були відключення світла, дуже рятував мене цей салат з квасолі, він доволі ситний і може замінити м’ясо. Подавала я його до усіх кріп і макаронів.
Цього року теж вирішила заготувати, але вже значно більше, бо кажуть, що зима буде важкою. Тому готуюсь заздалегідь.
Інгредієнти:
- квасоля – 1 кг (сирої)
- помідори – 3 кг
- перець – 1 кг
- морква – 1 кг
- цибуля – 1 кг
- цукор – 200 гр
- сіль – 100 гр
- часник – 1 головка
- олія – 400 мл
- оцет – 9% – 150 мл
Вихід – 12 банок по 0,5 л.
Приготування:
Солодний перець нарізаю соломкою (можна брати будь-якого кольору).

Помідори пропускаю через м’ясорубку (можна блендер).

Цибулю нарізаю півкільцями.

Та наритаю моркву. У мене є ось такий помічник для цього.

З’єдную усі продукти між собою і ставлю на вогонь. Після закипання варю 20 хвилин, час від часу помішуючи.
Паралельно відварюю до напівготовності квасолю. Додаю її до овочів. У мене сьогодні біла, але дуже подобається з червоною також.

Додаю олію, цукор, сіль, часник і оцет. Тушкую все разом 40 хвилин.


Далі розкладаю наш салат по чистим стерилізованим баночкам і закриваю стерилізованими кришками.


Перевертаю кришками донизу і укутую до повного остигання.

Чудова альтернатива м’яса , білка. Дякую.