Дуже полюбився нашій сім’ї цей чудовий салатик. Поділилась рецептом подруга із Запоріжжя, сказала, що у їх регіоні всі такий заготовляють.
Інгредієнти:
- 3 кг стиглих помідор
- 2 кг болгарський перець
- 2 кг цибуля
- 2 кг моркви
- 3 ст. солі без верху
- 150 гр цукру
- 200 мл оцту 9%
- 400 мл олія
Приготування:
Ріжемо помідори в каструлю, приблизно після половини помідорів додаємо всю сіль і дорізаємо помідори, що залишилися.
Після цього акуратно перемішуємо. Мета – помідори мають активно давати сік.
Додаємо олію, цукор.


Додаємо півкільцями/чверть-кільцями цибулю до помідорів.

Трем моркву на тертці для корейської моркви.
Моркву додаємо до помідорів та цибулі.

Нарізаємо півкільцями перець.

Ставимо банки стерилізуватися, чекаємо на закипання салату.
Як закипів – додаємо оцет і перемішуємо.

Даємо покипіти хвилин 10-15 і розкладаємо по банкам, закатуємо, перевертаємо донизу кришками, укутуємо і залишаємо до повного остигання.



Зберігати у прохолодному місці.
Дійсно смачно,дякую за рецепт
Готувала цей салат уже не раз, тільки в мене він називається “лечо”. Інгредієнти ті ж,можливо,лише кількість відрізняється. Салат,дійсно,дуже смачний.