Смачніших ще не їла: Кабачки “по-Сербськи” — хто пробує обов’язково бере рецепт

Сьогодні у мене улюблені кабачки “по-Сербськи” –  ситна страва для сімейного обіду, яку подаю, як гарнір чи закуску. Всі просять рецепт, ділюсь!

Інгредієнти:

  • Кабачок 1 кг
  • Олія 3 ст. л.
  • Базилік сушений 0.5 ч. л.
  • Сушена петрушка 1 ч. л.
  • Паприка солодка 0,5 ч. л.
  • Сіль, чорний мелений перець за смаком

Сметанний соус:

  • Сметана 200 мл
  • Яйце 1 шт.
  • Борошно 1 ст. л.
  • Часник 2 зуб.
  • Кріп 20 г
  • Вода 100 мл
  • Сіль, чорний мелений перець за смаком

Приготування:

Кабачки розрізаю на дві поздовжні частини, тоді нарізаю шматочками шириною 5 мм. Окремо роблю маринад у мисочці, вливаю олію, додаю базилік сушений, сушену петрушку, солодку паприку, чорний перець і сіль, перемішую. Маринад виливаю до на кабачків, перемішую. Кабачки викладаю на деко в один шар, ставлю в розігріту до 220 градусів духовку на 15 хвилин.

Сметанний соус:

До сметани додаю яйце та борошно, перемішую. Витискаю через прес часник,  додаю кріп дрібно нарізаний. Вливаю в соус воду, солю і перчу до смаку, перемішую.

Кабачки після запікання перекладаю у сковороду, заливаю соусом, перемішую. Доводжу до кипіння, тоді після вогонь зменшую до мінімального, тушкую до загусання 3-5 хвилин, часто перемішуючи.

Прикрашаю зеленню, подаю на стіл, смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here